Şimşek Makine
0(384) 212 31 01

0(384) 212 31 01Özel.OSB. Aksaray yolu üzeri 10.km NEVŞEHİR

Nevşehir’de bulunan firmamız 1978’ten beri seri halde kabak makinesi üretimi yapmaktadır.

 

Türkiye çapında ilklerden biri olan firmamız 35 yıllık tecrübeyle bugüne kadar gelmiş, kaliteli ve yenilikçi ürünleriyle sektöründe ulaştığı konumunu, müşteri memnuniyetinin verdiği güçle geliştirmek, büyümek ve değer üretmek için çalışmaktadır. Görevimiz; müşterilerimizin gereksinimlerini üretmek, sürekli iyileştirmek ve en uygun olanı sunmaktır.

 

Tarımın ve tarıma dayalı sektörlerin TÜRKİYE ekonomisine katkısı tartışılmaz bir gerçektir. Ülkemizde üretilen tarım makinelerindeki gelişmeler çiftçilerimizin yüksek verimle çalışmalarına katkıda bulunmaktadır. Gelişen ve genişleyen tarım potansiyeline paralel olarak, günümüz tarım makinelerine duyulan ihtiyaç sürekli artmaktadır. Satışını yaptığı ürünlerin satış sonrası eğitim, teknik servis ve yedek parça gibi hizmetlerini de başarı ile sürdürmektedir.

 

Türkiye de tanınan ve güvenilen bir marka haline gelen ŞİMŞEK MAKİNA, bugünkü başarılarını satış sonrası verdiği teknik destek ve servis, ayrıca her zaman müşteri menfaatine yönelik çalışması ile elde etmiştir.