Özaltın Group
0 (384) 212 26 96

0 (384) 214 14 44Cami Cedit Mah. Tahmis Cad. No:32 Nevşehir

Özaltın şirketler grubu altın,döviz,enerji,gıda,logistik ve otomotiv sektörlerinde faaliyet göstermekdedir. Bünyesinde bulunan şirketler

 

Atasay Özaltın Altın Market: Atasay firmasının Türkiyedeki en büyük vitrinine sahip altın market konseptiyle Nevşehir’de hizmet vermekdedir.

 

Kapadokya Döviz: 1993 yılında kurulan firmamız döviz işlemlerinde hizmet vermekdedir.

 

Kapadokya Doğalgaz: Niğde, Nevşehir merkez ve ilçelerine doğalgaz altyapısının yapımı ve gaz satışını gerçekleştirmekdir.

 

Özaltın Toptan Şeker: 1989 yılından bu yana Türkiye’nin her iline toptan toz şeker satımı yapan sektöründe Türkiye’nin en referanslı en büyük toptancısı konumundadır.

 

Özaltın Logistik: Kayseri merkezli tır filomuz Türkiye’nin her yerine kurumsal anlaşmalı firmaların ürünlerini hızlı ve güvenilir bir şekilde taşımacılığını yapmaktadır.

 

Scania Özaltın Ağır Vasıta: Bünyemize 2017 yılında katılan firmamız 0 (sıfır) ve ikinci el ağır vasıta satış ve servis hizmeti vermektedir.Kayseri merkezde 20,000m2 alana kurulu tesisimiz Avrupa standartlarına uygun Türkiye’deki Avrupa standartlarına uygun örnek tesis seçilerek hizmetine vermeye başlamıştır.