Nevşehir Ekrem Karoser Damper
0384 242 90 22

0384 242 90 24AKSARAY YOLU 10.KM NEVŞEHİR/MERKEZ

TTGAS, LPG pazarında dinamizmini ve hünerini üstün kaliteli ürünlerle gösterme arzusundadır. Firmamız, oturmuş kurumsal yapısı ile, LPG stoklama ve transport tankların tasarım ve üretimini EN 13445 (stoklama tankları) ve EN 12493 (transport tankları) standartlarına uygun olarak yapmaktadır.

 

ETTGAS konusunda uzman kadrosu, ulusal ve uluslararası iş tecrübesi ile müşteri taleplerini en yoğun şekilde ürüne dönüştürebilmeyi, sahip olduğu teknik bilgi ve tecrübeye borçludur. Ayrıca kaynak teknolojisindeki uzmanlığı, üretimde kullanılan otomasyon sistemleri, her türlü test ve kontrollerin hiçbir ihmale ve gevşekliğe izin vermeden profesyonel bir ciddiyet ile uygulanıyor olması LPG tank üretimimizin ne kadar elit, güvenilir ve üstün kabiliyetler ile yapıldığının bir nişanesidir.

 

Ürünlerimizin boyası Epoxy olup tankların her türlü koşulda uzun ömürlü olmasını sağlar. Kullandığımız markalar kendisini ispat etmiş, geçmişten bu güne bizim ve müşterimizin memnuniyetini kazanmış markalardır.

 

800 milimetreden 3.500 milimetreye kadar çapta her türlü tank üretme potansiyelimiz ile firmamız bu kapsamdaki tüm potansiyel ihtiyaçları karşılayabilecek kabiliyete sahiptir.