Beşyıldızlar
0 (384) 213 21 31

0 (384) 213 21 31Yeni Sanayi Sitesi 9 Blok No :1 Merkez / NEVŞEHİR

Beşyıldızlar Limited Şirketi’nin temelleri 1970 yılında İstek Civata ve 1984 yılında Köybaşı Civata’nın kuruluşu ile atılmıştır. Kurulduğu günden bu yana ortaya koyduğu istikrarlı performansıyla sürdürülebilir bir büyüme örneği sergileyen Beşyıldızlar, Nevşehir’in güçlü ve saygın şirketleri arasındaki yerini almıştır.

 

İki firmanın 1995 yılında tek çatı altında birleşmesi; ürün ve hizmet çeşidinin artması ve Beşyıldızlar ismini almasında etkili olmuştur. İki köklü firmanın birleşmesi Beşyıldızlar’ın Nevşehir ve bölgesinde tanınmasına ve daha kaliteli hizmet vermesine yol açmıştır.

 

Beşyıldızlar; hırdavat, nalburiye, inşaat, malzeme imalatı ve pazarlama iş kollarında 20.000 den fazla ürün çeşidi ile faaliyetlerini başarıyla sürdürmektedir. Beşyıldızlar bugün kaliteli ve güvenilir bir hizmet sağlayıcı, örnek bir girişimci ve güçlü bir yerel yatırımcı olarak dikkat çekmektedir.

 

Beşyıldızlar ‘ın asıl amacı Nevşehir ve bölgesinin hırdavat, nalburiye ve inşaat sektörünün gereksinimlerini en iyi kalite standartlarında ürün ve hizmetleri ile müşteri odaklılığını daima üst seviyede tutarak; saygın, güvenilir ve tercih edilen bir marka olma özelliğini artırarak sürdürmektir.