Babaoğlu Elektrik
0 (384) 213 16 74

0 (384) 212 80 03350 Evler Mahallesi Ali Dirikoç Blv. No: 19/B

BABAOĞLU ELEKTRİK TARIM GIDA NAKLİYE TİCARET VE SANAYİ LTD.STİ. adı altında,Yeni Niğde Caddesi Ali Dirikoç Bulvarı no:19/B de faaliyet gösteren şirketimiz bu sektörde 1968 yılından bu yana taahhüt ve tesisat , bilimum elektrik malzemesi satış işleri yapmaktadır.

 

Nevşehir ili ve çevresinde taahhüt işleri yapan firmamız, elektrik sektöründe alçak gerilim ve orta gerilim malzemelerinin, kalite ve fiyat yönünden

temininde gördüğümüz eksikliği doldurmak amacı ile, faaliyetlerini elektrik sektöründe yoğunlaştırarak müşterilerimize en iyi hizmet verme gayesindedir

 

BABAOĞLU ELEKTRİK TARIM GIDA NAKLİYE TİCARET VE SANAYİ LTD.STİ. 1000 m²`lik 4 katlı Mağazamızda hizmet vermekte olan firmamız, Elektrik şantiyesi araç gereçleri ile ve deneyimli teknik kadrosuyla siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Firmamızda, elektrik malzemelerinin satışı dışında,Yüksek Gelirim,Alçak Gelirim, Enerji Nakil hatları,Trafo,Pano,Kooperatif işleri,Avize çeşitleri,Plan Proje ve Taahhütlük hizmetleri verilmektedir.

 

Firmamız satış politikasını; iyi iş ilişkileri, kalite, uygun fiyat, zamanında malzeme temini ve zamanında iş teslimi ve satış sonrası hizmet olarak belirlemiştir. BABAOĞLU ELEKTRİK TARIM GIDA NAKLİYE TİCARET VE SANAYİ LTD.STİ olarak sizlere hizmet vermek amacı ile azami gayreti göstereceğimizi bildirir, değerli siparişlerini bekleriz.